Zpracování osobních údajů

Zadáním jména a příjmení, e-mailové adresy a telefonního čísla v Bazaru nebo v Newsletteru na stránkách www.oapple.cz uděluji dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) společnosti WEBNIA s.r.o., Dukelská 977, 570 01 Litomyšl s IČ: 06696635 a DIČ: CZ06696635 (dále jen Správce) a to:

  • V rozsahu výhradně jména a příjmení, e-mailové adresy a telefonního čísla.
  • Za účelem marketingových a obchodních aktivit Správce, šíření obchodních sdělení týkajících se jeho služeb a obsahu a prezentaci inzerátu a kontaktních údajů v detailu inzerátu v sekci Bazar.
  • Po dobu nezbytně nutnou, maximálně však 5 let ode dne přihlášení.
  • Zároveň si je odběratel vědom toho, že tento souhlas s uchováváním, resp. se zpracováním údajů, udělený v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a zákonem o některých službách informační společnosti, je dobrovolný, a že tento svůj souhlas může odběratel kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu musí být vůči společnosti WEBNIA s.r.o. učiněno písemně.
  • Po celou dobu zpracovávání osobních údajů má odběratel k těmto údajům možnost přístupu. V případě pochybností o jejich správnosti, máte právo na vysvětlení či jejich opravu. Přístup je možné vyžádat na základě písemné žádosti.
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více