Už žádné kabely. Nový nabíjecí dock pro Apple Watch využívá pouze magnet

Už žádné kabely. Nový nabíjecí dock pro Apple Watch využívá pouze magnet

Jestliže máte Apple Watch určitě to znáte. Hodinky musíte nabíjet přes klasický kabel, který se časem opotřebuje nebo popraská, zároveň vás bude limitovat jeho délka a nutnost spojit hodinky na pevno s vaším notebookem nebo zdrojem elektřiny.

Kalifornská společnost Satechi se rozhodla tento problém vyřešit. Již v minulosti sklidila úspěch s alternativními doplňky pro Apple zařízení. Na kontě mají klávesnici pro Macy nebo zajímavé nabíjecí docky. Posledním produktem je nabíječka na Apple Watch, která funguje na bázi magnetu, takže už žádné nepraktické kabely.

Hodinky jednoduše položíte na magnetické kolečko, které vaše hodinky dobije bez potřeby kabelového připojení. Dock obsahuje také USB-C konektor, díky kterému můžete Apple Watch nabíjet přímo z MacBooku nebo iPadu Pro. Doplněk oceníte hlavně při cestování, kdy nechcete mít plný batoh spletených kabelů a podobně. Výrobci neopomněli také moderní design, který koresponduje se vzhledem Apple Watch.

USB-C Magnetic Charging Dock for Apple Watch mohou využívat nejen majitelé nejnovější verze Apple Watch, ale také té nejstarší, jelikož se nabíjecí technologie Apple Watch dosud nezměnila. Doplněk pořídíte za 45 dolarů, takže cca 1 000 korun. Příjemné a designové usnadnění nabíjení Apple Watch nejen na cesty.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více