Novinky

IPhone XR se stal nejprodávanějším smartphonem roku 2019

Model XR vedl prodejní tabulky již od svého uvedení na trh, nakonec se stal neprodávanějším smartphonem celého roku 2019.

Apple bude znovu na konferenci CES. Představí HomeKit

Apple se po dlouhé odmlce znovu vrátí na veletrh elektroniky CES. Ve Vegas bude informovat o HomeKitu a bezpečnosti.

Slavíme 1 000 fanoušků na Instagramu za 1 měsíc!

V minulých dnech jsme pokořili hranici 1 000 tisíce fanoušků na Instagramu. Další zajímavá čísla najdete přímo v článku.

Nové iPhony 12 Pro a SE2 se začnou vyrábět v už únoru

Analytici odhadují, že se nový iPhone 12 PRO a SE2 začne vyrábět již v únoru 2020. Vycházejí z informací od výrobců Apple komponent.

Nový iPhone 12 by se v roce 2020 měl vyhnout zdražování

Nové iPhony by měly dostat nový design a získat 5G kompatibilitu. Novinky by ale neměly výrazně ovlivňovat cenu zařízení.

Nejstahovanější hry a aplikace posledního desetiletí

Konec roku uzavírá celou dekádu, takže můžeme vyhodnotit nejúspěšnější hry a aplikace celého desetiletí. Víte, které aplikace se těšily největší oblibě?

Nejlepší aplikace a hry roku 2019 podle statistiky Applu

Aplikace a hry jsou na vzestupu a stále jich používáme více a více. Pojďte se podívat na nejlepší aplikace a hry podle samotného Applu.

Nadcházející iPhony 12 nabídnout uživatelům ještě lepší stabilizaci obrazu

Jestliže vlastníte nový model iPhonu a baví vás focení ultraširokým objektivem, budete potěšeni z vylepšené stabilizace, která přijde s novou vlnou iPhonů.

Novinky

Poznej nové produkty a služby Apple jako první. Každý den přinášíme novinky ze světa Apple. Všechno, co potřebuješ vědět na jednom místě.

Staňte se redaktorem

Máte zájem podílet se na obsahu webového potrálu zaměřeného na Apple produkty a služby? Rádi vás přivítáme v našich řadách. Představte se nám na e-mailové adrese redakce@oapple.cz. Odpovíme do 2 dnů.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více