Rusové navrhli luxusní iPhone v hodnotě 2,3 milionu korun

Rusové navrhli luxusní iPhone v hodnotě 2,3 milionu korun

Cenová politika Applu je jasně daná a jako zákazník ji buď musíte akceptovat nebo raději sáhnout po nějakém jiném zařízení. Trh je plný kvalitních smartphonů, ale Apple má něco, co k sobě táhne spousty lidí. Možná je to jednoduchost, možná design, možná značka, v každém případě si díky tomu může Apple diktovat ceny.

Pokud patříte mezi ty, kteří kroutí hlavou nad tím, že je někdo schopný dát za telefon více než 40 tisíc korun, rozhodně nepochopíte ruský pokus o vytvoření luxusního iPhonu v hodnotě neuvěřitelných 2,3 milionů korun. Oproti Rusům je tak Apple velice při zemi, protože ani nové modely neprodává za nejvyšší možnou cenu. Ruská společnost Caviar se zabývá vylepšování iPhonů a dalších zařízení. Vylepšování je to opravdu nákladné a hodně luxusní.

Nejnovějším výstřelkem této firmy je designový „mód“ pro iPhone 11 Pro – Solarius Zenith Full Gold. Mód je plný zlata, diamantů a blyštivých astronomických hodin. Pro obyčejné smrtelníky jde asi o bláznovství, každopádně pro někoho velice bohatého, může takový luxus upozorňovat na jeho společenský status.

Diamanty a zlato téměř kdekoliv

Přední strana telefonu je naprosto klasická, takže žádné zlato ani jiná vylepšení. Druhá strana už zaujme o mnoho víc. Kromě trojice objektivů nového fotoaparátu vás zaujme kombinace zlata a diamantů, které dohromady vytvářejí mechanické hodiny. Na tyto hodiny bylo použito 24karátové zlato a 137 diamantů. Zlato je zlato a samozřejmě něco váží, iPhone tak téměř zdvojnásobí svou hmotnost.

Pokud si někdo toto luxusní pouzdro koupí, rozhodně ocení také USB-C adaptér, který podporuje rychlé nabíjení a speciální AirPods Pro v matně černé barvě s logem společnosti Caviar.

Kromě toho, že celá soustava hodin na zadní straně pouzdra vypadá famózně, tvůrci šli ještě dál. Celý „orloj“ funguje a uživatelé se tak mohou na čas podívat přímo na zadní straně telefonu. Pokud byste si chtěli tuto vychytávku pořídit, budete se muset pořádně plácnout přes kapsu. Solaris Zenith Full Gold vychází v limitované edici 1/1 a stojí cca 2,8 milionu korun. Edice je vázaná na iPhone 11 Pro Max o kapacitě 512 GB. Pokud byste chtěli dostupnější variantu, tak základní verze pro iPhone 11 stojí 2,3 milionu korun.

Luxus má zkrátka mnoho tváří a oproti tomuto pouzdru je samotný telefon opravdu levnou hračkou.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více