Pořiďte si O2 TV Sport na jeden den za méně než sto korun

Pořiďte si O2 TV Sport na jeden den za méně než sto korun

Máte doma chytrou televizi s přístupem k internetu a podporou HbbTV? Pak pro vás máme pravděpodobně skvělou zprávu! FTV Prima a O2 TV nabízí možnost využít sledování O2 TV Sport na 24 hodin za 99 Kč.

Stačí, když si na své Smart TV zapnete kanál Prima a zmáčknete červené tlačítko. V následující nabídce vyberete možnost O2 TV Sport na den. Prostřednictvím rozhraní na chytré televizi zadáte mobilní číslo, kam vám přijde SMS, na kterou stačí odpovědět ANO

Následně se na televizi v rámci kanálu Prima zobrazí další kanály O2 TV Sport, které můžete po dobu 24 hodin sledovat. Po uplynutí této doby je nutné poplatek uhradit znova. Platba probíhá prostřednictvím SMS zprávy a je bezpodmínečně nutné, aby váš operátor u vašeho telefonního čísla podporoval platby třetím stranám prostřednictvím SMS zpráv. 

V případě, že máte zablokovány platby prostřednictvím SMS zpráv, můžete se obrátit na operátor a službu obratem povolit. 

Podmínky pro aktivaci O2 TV Sport na 24 hodin

Pro pohodlné sledování O2 TV Sport na jeden den budete potřebovat:

  • Chytrá televize s přístupem k internetu (Wi-Fi, Ethernet)
  • Podpora HbbTV
  • Naladěný program Prima
  • Povoleny platby prostřednictvím SMS zpráv

Nedaří se vám aktivovat O2 TV Sport na jeden den? Napište nám do komentářů nebo na redakce@oapple.cz a pokusíme se problém společně vyřešit.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více