Nejlepší aplikace a hry roku 2019 podle statistiky Applu

Nejlepší aplikace a hry roku 2019 podle statistiky Applu

Nejlepší aplikace roku pro iPhone je podle Applu fotografická aplikace od Lux Optics Sectre Camera. Aplikace maximalizuje využití hardwaru a umožňuje vytvářet úžasné fotografie s dlouhou dobou expozice. Díky aplikaci tak můžete vytvářet fotografie, které byly dříve doménou pouze klasických fotoaparátů.

Nejlepší aplikace pro iPad je Flow by Moleskine. Tento oblíbený tvůrce designových zápisníků se vydal na mobilní trh a vytvořil zábavnou aplikaci pro kreslení a skicování. Díky aplikaci tak můžete jednoduše a efektivně kreslit přímo ve vašem tabletu.

Nejlepší aplikace pro Mac je podle Apple Affinity Publisher. Jedná se oceňovaný software od společnosti Serif Labs. Program slouží pro vytváření profesionální grafiky různého typu.

V kategorii Apple TV zvítězila aplikace The Explorers, která poskytuje prostor pro sdílení fotek a videí přírody. Díky aplikaci se tak vytváří obrovská knihovna vizuálního zachycení přírody.

Trendy v aplikacích

Obecné trendy v aplikacích se nejčastěji věnují jednoduchému a efektivnímu vyprávění příběhů. V tomto roce tak můžeme najít množství aplikací, které se zaměřovaly na zachytávání okamžiků, myšlenek, událostí nebo snů. Za zmínku stojí aplikace Anchor, Canva, Unfold, Steller, Spark Camera, Over nebo Wattpad. Díky těmto aplikacím tak mohou uživatelé po celém světě jednoduše a efektivně vytvářet textový, vizuální nebo audio obsah.

Pokud se jedná o hry na iPhone, tam zvítězila vizuální hříčka Sky: Children of the Light. Hry na iPad zase ovládla pixelovka Hyper Light Drifter. A nejlepší hrou pro Mac je dle Applu hra GRIS, která vás vtáhne do kresleného světa, který vás překvapí svou atmosférou a vizuální podmanivostí. Pokud hrajete na Apple TV, měli byste vyzkoušet nejlepší skákací hru Wonder Boy.

Trendy v mobilních hrách

Mobilní hry se těší velké oblibě, takže se na mobilní trh vydalo i velké množství velkých zavedených herních vydavatelství. Můžeme tak potkávat klasické hry, které známe z konzolí a počítačů, jak se dostávají na naše malé mobilní obrazovky. Úspěch slaví Mario Kart Tour, Dr. Mario World nebo hry vycházející z velkých titulů, jako jsou Assasin's Creed, Elder Scrolls nebo Call of Duty.

Apple Arcade

Apple přišel na trh se svojí novou platformou, kde můžete za měsíční poplatek získat přístup k obrovskému množství her. Nejlepší hra z této knihovny by podle Applu měla být akční hra Sayonara Wild Hearts. Hráči v ní závodí na motorkách a zároveň se kolem sebe ohánějí mečem. Jednoduché a velice zábavné.

A jaké aplikace a hry uchvátili v roce 2019 vás? Napište nám do komentářů pod článkem.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více