Na veřejnost uniklo, jak bude vypadat nový iPad Pro 2020

Na veřejnost uniklo, jak bude vypadat nový iPad Pro 2020

Únikům informací se velké firmy těžko brání, jelikož je spousta lidí, kteří se snaží získat jakékoliv informace o nadcházejících plánech a modelech. Poslední velký únik má na svědomí uznávaný leaker Steve H. McFly, který vystupuje pod přezdívkou OnLeaks. Na začátku minulého roku se mu podařilo odhalit vzhled iPhonu 11 Pro. V současné době leaker zveřejnil nový design iPadů Pro, které měly být představeny až na začátku roku.

Podle zdrojů a informací, které OnLeaks získal mohl vytvořit několik renderů s pravděpodobným designem nového zařízení. Designově by nové iPady měly vycházet z iPadů, které vycházely na konci roku 2018. Model by měl mít úzké rámečky kolem displeje a zároveň disponovat přiznanými hranami. Největší změna bude viditelná u fotoaparátu. Ten se sveze na trendu trojitých objektivů a vymění jednoobjektiv za tři objektivy, stejně jako na iPhonech 11 Pro. 

Rozměry zařízení by měly zůstat zachované a držet se 11" a 12,9". Tělo zařízení by tak mělo být víceméně stejné, jako u nové generace iPadů Pro. Fotoaparát se nebude lišit pouze vzhledově, ale také výkonnostně. Měl by být osazen novou generací procesorů, které nabídnou ještě více funkcí pro náročnější uživatele a fotografy. Využívat by se měl čip A13X Bionic. Tedy upravený čip z iPhonů 11 s vyšším grafickým výkonem. Na oficiální parametry si ale budeme muset počkat do března, kdy by měl být nový iPad Pro zveřejněn.

Prohlédněte si iPad Pro 11" 2020

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více