Jak bude vypadat iPad Pro 2020?

Jak bude vypadat iPad Pro 2020?

Nový iPad 2020 bude pokračovat ve stopách svého telefonního bratříčka. iPady Pro tak dostanou trojitý objektiv. Pravděpodobný vzhled přibližují rendery na webu OnLeaks. Zveřejněné rendery ukazují pravděpodobný design iPadů Pro. Jak 11palcový, tak 12,9palcový model pravděpodobně dostane trojitý fotoaparát.

Nové modely by měly mít stejné rozměry, jako iPady Pro z roku 2018. Design by měl být téměř identický, viditelně se liší pouze trojicí objektivů. Původně se předpokládalo, že Apple zveřejní nové modely iPadu Pro již v roce 2019. V současné době se datum vydání podle Apple analytiků posunulo na první polovinu roku 2020.

Nové modely by mohly disponovat kamerovou technologií Time-of-Flight (ToF). Tato technologie by se měla implementovat i do budoucích iPhonů. Systém funguje na základě laserového měření vzdálenosti mezi objekty, díky kterému může zařízení vytvořit 3D obraz okolí. ToF by tak mohlo přispět ke zlepšení rozšířené reality a pro fotografie zajistit lepší hloubku ostrosti.

Nové iPady by se tedy měly objevit již v první polovině roku 2020. IPhony využívající technologii ToF by se měly představit v druhé polovině roku. Těžko říct, jestli technologií vybaví iPady, které nejsou primárně určené k fotografování a tato funkce je pro ně vedlejší, nic ale není nemožné. Většinou jsou totiž foto novinky představeny nejdříve na telefonech a až poté se dostávají do dalších Apple zařízení.

Nicméně i v případě, že IPady nebudou mít nový senzor a technologii ToF, stále mohou dostat trojitý kamerový systém, který již známe z iPhone 11 a iPhone 11 Pro Max. Všechno jsou to ale nepotvrzené domněnky, takže na oficiální informace si budeme muset počkat.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více