Dell zpřístupní funkci zrcadlení pro Apple iPhone

Dell zpřístupní funkci zrcadlení pro Apple iPhone

Pokud používáte iPhone s dalšími Apple produkty, rozhodně jste si zvykli na vysokou úroveň integrace. Používání kombinace Macu a iPhonu je tak pro mnohé naprostým standardem, který již nechtějí opouštět.

V případě, že máte pouze iPhone, ale nemáte Mac, můžete být v určitých věcech omezeni. Právě společnost Dell chce tato omezení zmírnit a integruje do svých nových produktů nástroje, díky kterým bude možné využívat iPhone i v rámci systému Windows.

Mobile Connect

Funkce Mobile Connect umožní uživatelům Windows, kteří vlastí iPhone synchronizovat svůj obsah na obou zařízeních a zrcadlit displej iPhonu přímo do počítače. Bez problémů by tak mělo být možné přenášet fotky, videa a další soubory z iPhonu přímo do Dell notebooku.

V současné době není jasné, jestli na technologii připojení spolupracoval Dell ve spolupráci s Applem nebo Dell pouze využil nástroj AirServer, který dokáže změnit jakékoliv zařízení na AirPlay přijímač. Update s novou funkcí by měl být vydán již v brzké době. Modely, které budou poskytovat kompatibilitu s iPhonem jsou následující. Model XPS, Inspiron, Vostro a Alienware využívající Windows 10.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více