Apple zdarma gravíruje na pouzdra od AirPods Pro

Apple zdarma gravíruje na pouzdra od AirPods Pro

Přichází novinka! Appe vám na přání ozdobí vaše pouzdro od AirPods vygravírovaným textem nebo emotikonem. První generace sluchátek bezplatný gravírovací servis nenabízela, nově se ale Apple rozhodl, že u 2. generace umožní kupujícím zvolit mezi vygravírováním textu nebo emotikony. Služba je zdarma.

Apple přišel s touto službou před pár dny na začátku ledna, nikde nic neohlašoval, zkrátka vydal oznámení, že rozšiřuje možnost gravírování o 31 emotikon. Mezi nabízenými emoji najdete palec nahoru, srdce, prase nebo klasického vysmátého smajlíka. Gravírování je jednobarevné, takže vaše pouzdro zkrášlí pouze šedivé linky. Právě z tohoto důvodu poskytuje Apple jen specifické množství emotikon, které nejsou barevně náročné a jdou rozpoznat i podle jednoduchých linek.

Pokud si chcete něco vygravírovat, budete si muset pořídit Apple AirPods 2. generace nebp AirPods Pro. Služba je nabízena při nákupu na Online Store zdarma. Pokud máte strach, že by gravírování výrazně zdrželo dobu dodání vaší objednávky, nemusíte mít obavy. Gravírování je velice rychlé a nemělo by se výrazně odrážet na výsledné době dodání. V případě AirPods 2. generace se doba dodání prodlouží o 1-2 dny a u AirPods Pro nemá gravírování na dobu dodání žádný vliv. Ještě se ale neradujte. AirPods Pro jsou zcela vyprodané, takže jejich dodání bude probíhat až začátkem února. Právě z tohoto důvodu má společnost dostatek času na případné požadavky na gravírování.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více