Apple v roce 2020 představí pravděpodobně hned 5 nových modelů iPhone

Apple v roce 2020 představí pravděpodobně hned 5 nových modelů iPhone

Na základě předpokladů analytika Ming-Chi Kua se v roce 2020 můžeme těšit hned na pět nových modelů telefonu iPhone. Jaké to budou?

iPhone SE2 (4,7")

Kvalitní LCD displej o velikosti 4,7 palců, bez 5G podpory, fotoaparát s jednou čočkou. Zákazníci se tak dočkají nástupce velmi oblíbeného modelu iPhone SE. Podle prvních informací by nový iPhone SE2 měl být designově inspirován iPhonem 8. V telefonu iPhonu SE2 můžeme očekávat rychlejší A13 čip s 3 GB RAM operační paměti. 

iPhone SE2

iPhone 12 (5,4")

Skvělý OLED displej o velikosti 5,4 palců, nativní podpora 5G s modemem Qualcomm X55, fotoaparát s dvěma čočkami. Kromě již zmíněného se dá očekávat podpora TrueDepth kamery, implementace nejnovějšího A14 chipu. Otázka visí nad podporou Touch ID.

iPhone 12 (6,1")

Skvělý OLED displej o velikosti 6,1 palců, nativní podpora 5G s modemem Qualcomm X55, fotoaparát s dvěma čočkami

iPhone 12 Pro (6,1")

Skvělý OLED displej o velikosti 6,1 palců, nativní podpora 5G s modemem Qualcomm X55, fotoaparát s třemi čočkami.

iPhone 12

iPhone 12 Pro MAX (6,7")

Skvělý OLED displej o velikosti 6,7 palců, nativní podpora 5G s modemem Qualcomm X55, fotoaparát s třemi čočkami.

Vyšší modely iPhone 12 pravděpodobně budou mít podporu 5G s modemem Qualcomm X55, zároveň lze očekávat, že takto vybavená zařízení se budou prodávat výhradně ve Spojených státech, Kanadě, Japonsku, v Koreji a ve Velké Británii. V ostatních zemích je možné, že Apple bude nabízet telefony bez podpory 5G, aby snížil výrobní náklady.

Očekává se, že všechny iPhony s označením 12. generace budou designově inspirovány iPhone 4, včetně nového kovového rámu, který bude mít dle dostupných analýz plošší hrany, tak jako u 4. generace.

V tuto chvíli se jedná pouze o koncept a spekulace nad finální podobou 12. generace iPhonů a jejich hardwarovým a softwarovým vybavením. Na jejich oficiální prezentaci si budeme muset počkat pravděpodobně až do zářijové Keynote, ve které společnost Apple zpravidla prezentuje nový hardware. 

Jak jste spokojeni s konceptem nových telefonů? Napište nám do komentářů, zda byste si z těchto modelů vybrali svůj budoucí telefon.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více