Apple Pay funguje také na Slovensku. Které banky ho podporují?

Apple Pay funguje také na Slovensku. Které banky ho podporují?

Několik termínů zpřístupnění funkce bylo oznámeno, ale Apple Pay stále nikde. Nakonec se čekání přece jen vyplatilo a Apple Pay je dostupný i na Slovensku. I přes delší čekání získali Slováci hned po uvedení podporu několik bank. Uvádíme krátký seznam institucí, které službu podporují již od samého začátku.

  1. Slovenská sporitelňa
  2. J&T Banka
  3. Tatra Banka
  4. Mbank

Apple Pay je revoluční způsob placení, kdy vám na jakoukoliv transakci stačí pouze váš mobilní telefon. Vaši kartu si jednoduše přidáte do aplikace Wallet, ověříte přes email nebo telefonní číslo a můžete platit. Pohodlně a jednoduše.

Slovensko už má svou vlastní Apple Pay stránku

Zabralo to nějaký čas, ale konečně je to tady a na Slovensku mohou uživatelé Apple produktů začít platit pomocí svých zařízení. Veškeré země, které mají Apple Pay dostupný a funkční mají také svou oficiální stránku. Apple teď přidalo slovenskou stránku Apple Pay také pro Slovensko.

Všechny země, které Apple Pay podporují mají dostupné informace o službě v konkrétním jazyce podle místa, kde je služba podporována. Česko již má tuto stránku delší dobu a jakmile se služba zpřístupnila také na Slovensku během několika hodin byla zveřejněna také slovenská stránka.

Na webu naleznete kompletní informace o Apple Pay, podporovaných bankách apod. Naleznete tam také informace o místech, kde je možné s touto užitečnou službou platit. Ve výsledku ale můžete pomocí Apple Pay zaplatit kdekoliv, kde lze platit bezkontaktní kartou.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více