Apple odstranil antireflextní vrstvu MacBooku Pro z výměnného programu

Apple odstranil antireflextní vrstvu MacBooku Pro z výměnného programu

Někteří vlastníci MacBooku Pro s retina displejem z roku 2015 měli neustále problém s antireflexní vrstvou na svých zařízeních. V průběhu užívání se na displeji začaly tvořit flíčky, které nebylo možné nijak vyčistit. Jedinou možností, jak se jich dalo zbavit byla výměna. Apple tuto výměnu umožňoval, a dokonce prodloužil termín pro výměnu těchto vadných kusů. Autorizované servisy vám tak displej zdarma vyměnili a to až 4 roky od zakoupení produktu.

Problém se bohužel začal objevovat po čase, takže mnoho uživatelů svůj MacBook spokojeně využívalo až do chvíle, než se začaly objevovat nevyčistitelné skvrny. Zklamaní tak budou především ti, kteří produkt využívali po dlouhá léta a problém se objevil až v poslední době. Výměnný program totiž zmizel ze stránek Apple.

Není ale třeba věšet hlavu, Apple sice stáhnul oznámení o poskytování výměny, ale autorizované servisy by vám měly antireflexní vrstvu bez problému vyměnit. Tedy za předpokladu, že vaše zařízení není starší než 4 roky od data prodeje. Pokud si nejste jistí, jestli vaše zařízení splňuje potřebná kritéria, servisní středisko vám může pomocí sériového čísla zjistit, jestli vaše zařízení splňuje podmínky výměnného programu. Pokud se vám problém objeví po delší době, budete mít pravděpodobně smůlu a opravu zajistit na vlastní náklady.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více