Plavání s Apple Watch Series 3 – všechno, co potřebujete vědět

Plavání s Apple Watch Series 3 – všechno, co potřebujete vědět

Na rozdíl od prvních generací si Apple Watch Series 3 můžete vzít i na plavání do bazénu. Hodinky vám budou spolehlivě počítat například uplavané bazény nebo tempa při plavání na otevřené vodě. Nedoporučujeme hodinky Apple Watch Series 3 používat v páře nebo v sauně. Rovněž upozorňujeme, že každodenním používáním a častějším používáním hodinek při plavání může být snížena jejich odolnost proti vodě a prachu.

Jak aktivovat cvičení?

  1. Otevřete aplikaci Cvičení na svých Apple Watch Series 3. 
  2. Vybertesi Plavání v bazénu (plavecký bazén, klidný rybník - počítá uplavané bazény) nebo Plavání na otevřené vodě (při plavání v moři, rybníku nebo na jezeře - počítá tempa).
  3. Klepnutím zahajte cvičení nebo klepněte na tlačítko Další a nastavte cíl spálených kalorií při plavání, uplavanou vzdálenost nebo odpočet času na cvičení.
  4. U Plavání v bazénu můžete otočením korunky Digital Crown nastavit celkovou délku bazénu. Tímto nastavením pomůžete hodinkám přesněji měřit uplavané bazény a vzdálenost.
  5. Klepněte na Spustit.
  6. Nechte proběhnout třísekundový odpočet.

Ukončení cvičení

  1. Stisknutím korunky Digital Crown na pravé straně spolu s bočním tlačítkem pozastavte cvičení.
  2. Otočením korunkou Digital Crown odemkněte obrazovku.
  3. Přejeďte prstem doprava a klepněte na tlačítko Ukončit.

Apple Watch Series 3

Voděodolné podle normy ISO 22810:2010

Apple Watch Series 3 a novější jsou voděodolné do 50 metrů podle normy ISO 22810:2010.

Voděodolnost řemínků

Řemínky s klasickou přezkou, kožené řemínky, řemínky s moderní přezkou, milánský tah a řemínky s článkovým tahem nejsou v žádném případě voděodolné. Jejich případné poškození vlivem vody nelze reklamovat.

Vodní sporty

Hodinky Apple Watch Series 3 byste v žádném případě neměli používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a dalších aktivitách, ve kterých se hodinky dostávají do kontaktu s vodou s vyšším tlakem. Vyhnout byste se měli i potápění do vyšších hloubek.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více