Jak zjistit, zda je daná Apple služba momentálně dostupná?

Jak zjistit, zda je daná Apple služba momentálně dostupná?

Apple ve svém portfolio nabízí více než 60 komplexních systémů a služeb, u kterých může dojít k dočasnému přerušení provozu. Takové přerušení vede k nedostupnosti služeb, zamezení možnosti přihlášení do jednotlivých systémů a aplikací, pozastavené streamování video a audio obsahu nebo znepřístupnění vašich dat v iCloudu.

Nejčastěji se můžete setkat s výpadkem App Store, Apple Arcade, Apple ID, Apple Music, Apple Pay, Game Center, iCloud Backup, iCloud Mail, iMessage, iTunes, Apple News, Apple Mail Drop, Apple Photos, Radio, Sign in with Apple nebo Siri.

Kde sledovat status jednotlivých Apple služeb

  1. Zadejte si tuto stránku ve webovém prohlížeči
  2. V seznamu najděte službu, kterou hledáte – např. iMessage
  3. Pakliže je před službou zelené kolečko „Available“, pak je služba dostupná a problém je s nejvyšší pravděpodobností na vaší straně.
  4. Pakliže je před službou žluté kolečko „Issue“, pak Apple v rámci dané služby řeší nějakou chybu nebo problém a je nutné vyčkat na opětovné zpřístupnění.

Apple Service Status - Apple System Status - Apple System Status for Developers

Apple System Status můžete zobrazit na libovolném zařízení i mimo portfolio produktů Apple. Stačí navštívit webovou stránku.

Apple nabízí podobnou funkcionalitu i pro vývojáře, kteří pracují s Apple API – např. Apple Account, Apple Music API, Apple News API, Apple Pay API, atp. Statusy těchto služeb můžete sledovat bez nutnosti přihlášení na této stránce.

Napište nám do komentářů, zda jste se již setkali s nedostupností některé ze služeb nebo aplikací, které jinak denně používáte.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více