Návody

Rodinné sdílení na iPadu

Chcete se svou rodinou sdílet různá data, ale nevíte, jak vše jednoduše nastavit ve svém iPadu? Připravili jsme pro vás prostý návod, jak si tuto funkci snadno a rychle zprovoznit.

Plavání s Apple Watch Series 5 – všechno, co potřebujete vědět

Plánujete si vzít hodinky Apple Watch Series 5 na plavání do bazénu? Pak si důkladně přečtěte tento článek, abyste předešli poškození svých Apple Watch.

Plavání s Apple Watch Series 4 – všechno, co potřebujete vědět

Plánujete si vzít hodinky Apple Watch Series 4 na plavání do bazénu? Pak si důkladně přečtěte tento článek, abyste předešli poškození svých Apple Watch.

Plavání s Apple Watch Series 3 – všechno, co potřebujete vědět

Plánujete si vzít hodinky Apple Watch Series 3 na plavání do bazénu? Pak si důkladně přečtěte tento článek, abyste předešli poškození svých Apple Watch.

Plavání s Apple Watch Series 2 – všechno, co potřebujete vědět

Plánujete si vzít hodinky Apple Watch Series 2 na plavání do bazénu? Pak si důkladně přečtěte tento článek, abyste předešli poškození svých Apple Watch.

Plavání s Apple Watch Series 1 – všechno, co potřebujete vědět

Plánujete si vzít hodinky Apple Watch Series 1 na plavání do bazénu? Pak si důkladně přečtěte tento článek, abyste předešli poškození svých Apple Watch.

Máte zaseklý Touch Bar na vašem MacBooku Pro? Tady je řešení

Pokud se vám z nějakého důvodu zasekl Touch Bar, máme pro vás jednoduché řešení, které vás ušetří zbytečných nervů.

Jaké modely MacBooků jsou kompatibilní s novým Pro Displejem XDR?

Apple přichází na trh s novým displejem, který zajišťuje vysokou kvalitu ve všech ohledech. 32 palců a 6K rozlišení, které ocení hlavně profesionální uživatelé.

Návody

Získejte užitečné rady a tipy. Přečtěte si, jak nastavit a používat produkty Apple. Všechno, co potřebujete vědět o iPhonu, iPadu a Macu.

Potřebujete poradit s něčím konkrétním?

Řešíte problém s Apple produktem nebo službou a nemůžete najít správný návod? Napište nám na e-mailovou adresu redakce@oapple.cz a společně se pokusíme váš problém vyřešit.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více