Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli s aplikací WhatsApp

Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli s aplikací WhatsApp

Pokud hledáte nový komunikační kanál, aplikace WhatsApp je tu přesně pro vás. Díky tomu, že spáruje uživatele a jejich telefonní čísla, můžete jednoduše vyhledat kohokoliv, kdo používá aplikaci a zároveň máte uložené jeho telefonní číslo. Získávání nových kontaktů je tak velice snadné a rychlé.

Zasílání zpráv a veškerá komunikace využívá internetové připojení vašeho telefonu, díky aplikaci tak nemusíte zbytečně utrácet za SMS zprávy. Neomezeně tak můžete sdílet fotografie, dokumenty, prezentace a videa. Samozřejmě nechybí možnost odeslání hlasové zprávy.

Aplikace umožňuje vytvářet rozsáhlé skupinové chaty. Oblíbí si ji tak nejen pracovní kolektivy a skupiny přítel, ale také rodina. Pokud slova nestačí, není nic jednoduššího než uspořádat videohovor a své blízké vidět tváří v tvář, a to i v případě, že se zrovna nacházejí tisíce kilometrů od vás.

Pokud se bojíte, že se vaše komunikace může dostat mimo váš chat, nemusíte se ničeho obávat. WhatsApp využívá koncové šifrování, které zaručuje, že všechny odeslané soubory a zprávy vidíte pouze vy a osoba se kterou komunikujete.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více