Zkroťte své výdaje s praktickou aplikací Spendee

Zkroťte své výdaje s praktickou aplikací Spendee

Praktická aplikace Spendee vám pomůže sledovat vaše příjmy a výdaje. Díky synchronizaci s vaší bankou můžete analyzovat zboží a služby, za které nejčastěji utrácíte. Aplikace vám umožňuje sdílet rozpočet s rodinnými příslušníky a společně se tak podílet na správě rodinného rozpočtu.

Aplikaci můžete využívat manuálně nebo automaticky, pokud se rozhodnete využívat automatickou variantu, Spendee bude automaticky stahovat a kategorizovat platby, které jste provedli skrze své platební karty. V případě, že se rozhodnete pro manuální režim, můžete si zaznamenávat veškeré pohyby na účtech, včetně všeho, co jste zaplatili hotově. Zabere to sice nějaký čas, ale získáte tak kompletní představu o tom, jak s penězi hospodaříte. 

Spendee

Díky Spendee můžete na konci měsíce vyhodnotit, jak efektivně jste s penězi nakládali a za co jste nejvíce utráceli. V rámci aplikace si můžete nastavit měsíční cíle a vyhodnotit, jestli se vám je podařilo splnit či nikoliv a podle toho podniknout další kroky. Mějte své výdaje pod palcem s aplikací Spendee. 

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více