Zapomeňte na to, že byste s aplikací Due ještě někdy zapomněli

Zapomeňte na to, že byste s aplikací Due ještě někdy zapomněli

Due je aplikace do které si můžete ukládat všechny potřebné informace a úkoly, které nechcete zapomenout. Aplikace má velice jednoduché a rychlé ovládání, takže není problém si nastavit připomínku nebo upozornění na schůzku během několika málo sekund. Žádné složité nastavování, všechno je rychlé a maximálně přístupné.

Pokud máte v telefonu větší množství připomínek a upozornění, může se lehce stát, že si nějaké nevšimnete. To se vám ale nemůže stát s aplikací Due. Všechny připomínky na sebe upozorní hned několikrát, a to do té doby, než je označíte jako vyřízené.

Due - aplikace iOS

Jestliže z nějakého důvodu musíte přeložit nějakou schůzku nebo událost můžete ji v aplikace upravit během několika sekund. Dokonce nemusíte otevírat ani aplikaci, jednoduché úpravy totiž můžete realizovat přímo z úvodní obrazovky vašeho telefonu. V aplikaci nechybí ani časovač, který vám pomůže dodržovat váš denní harmonogram. Zároveň se aplikace může stát také skvělým pomocníkem při vaření. Zkroťte svůj život a přestaňte zapomínat díky aplikaci Due.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více