Začněte plánovat jednoduše a efektivně s aplikací Evernote

Začněte plánovat jednoduše a efektivně s aplikací Evernote

Aplikace Evernote je navržena tak, aby vám co nejvíce zpříjemňovala život. Jednoduše si tak do aplikace můžete ukládat vše potřebné. Může se jednat o poznámky, fotky důležitých dokumentů, webové stránky, zvukové nahrávky, zkrátka vše, co byste mohli potřebovat. Všechny uložené dokumenty jsou pak velice snadno přístupné, a to i na několika zařízeních zároveň. Máte tak jistotu, že budete mít k dokumentům přístup kdekoliv a kdykoliv.

Evernote vám nabízí funkce, které zjednoduší organizaci všech vašich dokumentů. Můžete tak vytvářet poznámky, seznamy, nákupní seznamy, zkrátka všechno, co byste mohli potřebovat. Uživatelé rozhodně ocení snadno přístupný sken. Jednoduše tak můžete naskenovat potřebné karty a všemožné dokumenty přímo do mobilu.

Evenote

V případě, že máte spoustu nápadů, ale často si je nestihnete zapsat, Evernote vám poskytne prostor pro snadné a rychlé zapsání vašich myšlenek. V případě, že nechcete, aby se k vašim osobním poznámkám někdo dostal, jednoduše je ochráníte pomocí hesla. Aplikace funguje skvěle také s Apple Watch, díky kterým můžete poznámky diktovat bez toho, aniž byste museli vytahovat telefon. Evernote vám pomůže udělat si v dokumentech pořádek a řád.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více