Záchranka – aplikace poskytnutí první pomoci a vyhledání přes GPS

Záchranka – aplikace poskytnutí první pomoci a vyhledání přes GPS

"Při záchraně života jde o minuty. Rychlé poskytnutí první pomoci před příjezdem záchranné služby výrazně zvyšuje šanci postiženého na přežití.", tuto větu nalezneme na webových stránkách provozovatele aplikace Záchranka. A přesně k tomu je určena aplikace Záchranka. Díky aplikaci můžete jednoduchým způsobem nahlásit svoji polohu a zalarmovat tak zdravotnickou záchranou službu nebo horskou službu. Interaktivní návod vás navíc provede nejdůležitějšími kroky při poskytnutí první pomoci sobě nebo zraněným osobám.

Aplikace Záchranka získala několik ocenění nejen v České republice, ale i v zahraničí. K dnešnímu dni aplikaci využívá více než jeden milion uživatelů a základna uživatelů neustále roste. 

Ať už jste doma, na cestě do práce nebo na dovolené – nikdy nevíte, co všechno se může stát. Aplikaci Záchranka by tak měl mít nainstalovaný nejen uživatel Apple, ale i všichni uživatelé s Androidem nebo Windows Phone, pro které je Záchrana rovněž dostupná. Aplikaci, která je pro všechny uživatele zcela zdarma můžete finančně podpořit a přispět tak k jejímu vývoji a rozšíření. 

Aplikace Záchranka

"Pomohla vám či vašim blízkým aplikace Záchranka? Nyní můžete pomoci vy jí. Aplikaci provozuje pro všechny zdarma nezisková organizace Záchranka ve spolupráci s partnery a zdravotnickými záchrannými službami. Zrychlujeme vyslání pomoci pozemní, letecké, horské i vodní záchranné služby po celém Česku a v celém Rakousku. Pomozte nám systém dále vyvíjet a vylepšovat." Na aplikaci Záchranka můžete finančně přispět v jakékoliv výši zde.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více