YouTube TV – oblíbené televizní kanály na jednom místě

YouTube TV – oblíbené televizní kanály na jednom místě

Aplikace YouTube TV umožňuje uživatelům sledovat desítky televizních kanálů sjednocených na jedné platformě. Obsah tak můžete sledovat na vašem mobilním zařízení a užívat si televizní obsah téměř neomezeně. Kromě televizních kanálů, které jsou v rámci členství YouTube TV dostupné se dostanete také k filmům a seriálům z původní produkce YouTube RED. 

Služba je zatím dostupná pouze v Americe, každopádně je možné, že se v budoucnu dostane i na evropský trh. V rámci aplikace tak uživatelé mohou sledovat vysílání hlavních televizních stanic, jako je ABC, CBS, FOX, NBC a mnohých dalších, a to včetně sportovních a zpravodajských stanic. 

V případě, že nechcete nějaký pořad zmeškat, ale zrovna ho nemůžete vidět, rozhodně oceníte službu nahrávání videa, díky kterému si požadovaný obsah jednoduše nahrajete. Vychutnat si ho pak můžete kdykoliv v průběhu 9 měsíců od uložení. Aplikace v současné době umožňuje sledování více než 70 kanálů. S YouTube TV přichází nové éra sledování televize. Zatím bohužel pouze v USA.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více