Waze – spolehlivá mobilní navigace, díky které se už nikdy neztratíte

Waze – spolehlivá mobilní navigace, díky které se už nikdy neztratíte

Aplikace Waze je navigace, na jejímž chodu se podílejí samotní uživatelé. Díky tomu, že každý uživatel může na mapě označit nehodu, policejní hlídku nebo uzavírku, máte ty nejaktuálnější informace přímo od řidičů, kteří místem projeli. Všichni další uživatelé, kteří daným místem pak mohou informaci potvrdit nebo vyvrátit. Aplikace tak může pružně reagovat na možná zdržení a vždy vám nabídnout tu nejrychlejší možnou trasu.

Kromě nejlepší trasy mapuje Waze také ceny pohonných hmot, máte tak přehled o nejbližších čerpacích stanicích a jejich aktuálních cenách. Waze vám tak může šetřit nejen čas, ale také peníze. Aplikace vyhodnocuje stovky faktorů, které mohou ovlivnit délku vaší cesty, díky čemuž vám zobrazí velice přesný odhad časové náročnosti vaší cesty a předpokládaného dojezdového času.

Waze

Waze je kompatibilní s vaší hudební knihovnou během používání navigace tak můžete poslouchat hudbu ze svého mobilního zařízení. Navíc lze aplikace spárovat s vaším palubním počítačem, takže aplikaci uvidíte přímo na monitoru vašeho vozidla. Buďte ohledně dopravní situace v obraze s aplikací Waze.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více