Vyřiďte si ubytování jednoduše a s předstihem na Booking.com

Vyřiďte si ubytování jednoduše a s předstihem na Booking.com

Jestliže hledáte hotel v cizí zemi, je nejlepší spolehnout se na recenze a hodnocení někoho, kdo už v hotelu bydlel. Aplikace Booking.com vám zprostředkuje obrovskou nabídku ubytování. Booking.com sjednocuje více než 27 milionů hotelů, motelů a apartmánů po celém světě. Máte tak jistotu, že si nějaké ubytování vyberete, ať už vyrazíte kamkoliv.

Aplikace vám umožní filtrovat ubytování podle ceny, hodnocení, vzdálenosti od centra a spousty dalších kritérií. Pokud si nějaké ubytování vyberete, není problém ho jednoduše a rychle zarezervovat a v případě náhlé změny bez poplatků rezervaci zrušit. Booking.com shromažďuje také miliony uživatelských recenzí, které vám při výběru toho správného ubytování rozhodně pomohou.

Skrze aplikaci můžete kontaktovat správce hotelu nebo apartmánu, který jste si vybrali. Není tak problém jednoduše domluvit detaily ohledně vašeho příjezdu, speciálních přání apod. Samozřejmě můžete do databáze hotelů přidávat vlastní recenze a pomoci tak dalším uživatelům aplikace s výběrem toho nejlepšího ubytování.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více