Vydejte se do pohádkového světa Sky, ve kterém vítězí dobro nad zlem

Vydejte se do pohádkového světa Sky, ve kterém vítězí dobro nad zlem

Jestli na něčem záleží při hře Sky, tak je to co nejintenzivnější prožitek. Hned zpočátku vám upozornění připomene, jak je důležité mít při hraní zapnutý zvuk. Příběh je totiž umocněn klidnými tóny, které navozují klidnou a magickou atmosféru. Vaším úkolem je osvobodit duchy, kteří jsou vězněni ve znameních na obloze, ale také znovu nastavit řád rozpadlému světu a dát vše do pořádku. Skvělou práci odvedla thatgamecompany i na grafice. Během plnění úkolů se hráči rozprostírá nádherná krajina, která vyvolává emoce.

Děj se odehrává v sedmi prostředích. Ocitnete se na optimisticky působících bílých pláních, nad zelenými loukami, ale také třeba v černých lesích, které vyvolávají spíše pokleslejší pocity. Nesmíte však zapomínat na svůj úkol a víru, že dobro vítězí nad zlem. Hra může mít až meditativní prožitek a je založená na minimalismu.

Původně se mělo jednat o hru dostupnou pouze na Apple TV, ale vývojáři se rozhodli ji přenést i na iPhony, na kterých se můžete během hry setkat s drobnými transakcemi. Ke stažení je ale zdarma.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více