Všichni vaši oblíbení streameři na jednom místě v aplikaci Twitch

Všichni vaši oblíbení streameři na jednom místě v aplikaci Twitch

Aplikace Twitch vám otevírá brány do nejrozsáhlejší sítě streamerů z celého světa. Máte oblíbenou hru, kterou chcete sledovat? Není problém. Vyberte si hru a jednoho ze stovek tvůrců, kteří hru zrovna streamují. Díky obrovské komunitě a živému chatu se můžete kdykoliv zapojit do diskuse a aktivně se podílet na vývoji streamu kdykoliv a kdekoliv. Stačí nainstalovat aplikaci do vašeho mobilního zařízení.

Ať už vás baví střílečky, RPG nebo ASMR na Twitchi si s jistotou najdete někoho, kdo tvoří vámi preferovaný obsah a zrovna vysílá živě. Sledovat můžete také velké akce a esportové události, které se těší obrovské divácké oblibě. 

Obsah můžete filtrovat podle konkrétních titulů, tvůrců nebo jazyka. Svůj obsah si najde každý. A není to pouze o hrách, sledovat můžete také výtvarníky, festivaly, komentátory politického dění a mnohé další. 

Skrz aplikaci tak můžete sledovat tisíce tvůrců v reálném čase a zkrátit si čekání na autobus nebo u lékaře. Zároveň máte jistotu, že vám neunikne žádná významná událost esportového dění, protože veškerý obsah máte kdykoliv s sebou.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více