Užívejte si internet naplno s aplikací NordVPN

Užívejte si internet naplno s aplikací NordVPN

V posledních letech se velké množství internetového obsahu v určitých zemích blokuje. Pokud se nacházíte v Česku může se vám stát, že na některých stránkách neuvidíte stejný obsah, jako lidé v zemi, odkud obsah pochází. Může se tak stát, že nebudete schopni sledovat svůj oblíbený seriál, číst lokální zprávy nebo stahovat určité aplikace.

Aplikace NordVPN vám umožní prohlížet weby anonymně. Jednoduše tak zvýšíte svou ochranu před nebezpečnými viry a zároveň skryjete svou reálnou polohu. Pokud je obsah dostupný v USA, jednoduše nastavíte svou polohu tak, aby vás web lokalizoval, jako uživatele, který se nachází na území USA.  Další stupeň ochrany vám aplikace poskytuje také před hrozbami, které souvisí s využíváním veřejného Wi-Fi připojení. Díky aplikaci zůstanete anonymní.

NordVPN

NordVPN vám kromě přístupu k omezenému nebo geoblokovanému obsahu nabízí také skvělou ochranu před kybernetickými hrozbami, která je v dnešní době na internetu nezbytná. Sledujte vše, co opravdu chcete jednoduše, bezpečně a bez omezení s NordVPN.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více