Upravujte fotky jako profesionálové s aplikací VSCO

Upravujte fotky jako profesionálové s aplikací VSCO

Díky aplikaci VSCO můžete opravdu vyjádřit váš tvůrčí potenciál. Jedná se o multifunkční foto a video editor, díky kterému jednoduše upravíte jakýkoliv obsah a pozvednete ho na profesionální úroveň.

V základní verzi můžete upravovat základní nastavení fotek, jako je kontrast, jas, vyvážení barev apod. Své výtvory můžete sdílet s komunitou uživatelů aplikace a zároveň čerpat inspiraci od dalších tvůrců a fotografů.

V případě, že se vám aplikace zalíbí, rozhodně oceníte placený režim, díky kterému získáte přístup k více než 200 filtrům a přednastaveným úpravám, které můžete jednoduše použít na své fotografie. Tyto úpravy již jsou na vysoké umělecké úrovni, takže máte jistotu, že své okolí fotkou rozhodně zaujmete. Kromě toho můžete využívat retro filtry legendárních fotoaparátů Kodak, Fuji apod.

VSCO

V placeném režimu pak můžete editovat také video. K tomu všemu se vám zpřístupní návody a tipy pro zlepšení vašeho focení a následného upravování. Pozvedněte vaši tvorbu a mobilní fotografii a videem na profesionální úroveň s VSCO.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více