Udělejte z vašeho iPhonu profesionální fotoaparát s ProCam 7

Udělejte z vašeho iPhonu profesionální fotoaparát s ProCam 7

Základní možnosti nastavení fotoaparátu v telefonu jsou pro někoho dostačující, ale pokud to myslíte s fotografováním vážně, budete potřebovat něco komplexnějšího. Právě proto je tu aplikace ProCam 7, která přidá vašemu mobilnímu fotoaparátu spoustu nastavení, díky kterému budou vaše fotografie zase o něco kvalitnější.

Aplikace nabízí kvalitní noční režim, díky kterému dokážete z noční fotografie vytáhnout sto procent. Zároveň vám umožní fotit velké množství fotek najednou, vytvořit 3D fotku, video a mnoho dalšího. ProCam vám také umožní nastavit si interval, ve kterém má fotoaparát pořizovat jednotlivé snímky nebo časovač pro snadné pořízení společné fotografie, kde nikdo nebude chybět. Oceníte také funkci anti-shake, díky které se nemusíte bát, že se vám fotka v roztřesené ruce rozmaže.

Kromě tohoto nastavení, můžete nastavovat také jednotlivé technické parametry, jako je ISO, rychlost závěrky, zaostření, vyvážení bílé barvy a mnohé další. Veškeré nastavení je dostupné jak pro fotografie, tak pro videa. Udělejte ze svého mobilního telefonu profesionální fotoaparát s aplikací ProCam 7.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více