Uber – váš interaktivní a spolehlivý odvoz

Uber – váš interaktivní a spolehlivý odvoz

Potřebujete někam rychle odvézt, ale nechcete využívat mnohdy předražené taxi služby? Máme pro vás alternativu – aplikaci Uber. Aplikace funguje na bázi sdílené jízdy, a to ve dne i v noci. Pokud hledáte odvoz, stačí otevřít aplikaci a sdílet svou polohu, aplikace přepošle vaši polohu řidičům, kteří jsou dostupní a mohou vás odvézt. 

Aplikace je velice otevřená a spolehlivá, takže vidíte detail profilu řidiče, včetně jeho fotky, detailů vozidla a aktuální polohy. Díky této funkci můžete přesně naplánovat čas, kdy vyjít z domu a nečekat dlouhé minuty venku. Polohu řidiče totiž můžete sledovat v reálném čase. 

Díky aplikaci můžete pohodlně platit řidiči kartou, nemusíte tak na poslední chvíli shánět hotovost, jednoduše zaplatíte pomocí své kreditní karty, PayPal účtu nebo ApplePay. Zároveň můžete po jízdě ohodnotit schopnosti a servis řidiče a případně ho doporučit dalším uživatelům. Díky hodnocení tak vždycky víte, jaký typ řidiče vám nabízí jízdu. Uber vám nabízí interaktivní a spolehlivou aplikaci pro sdílení jízdy a komfortní online platbu.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více