Toon Blast - hra, ve které záleží na každém tahu

Toon Blast - hra, ve které záleží na každém tahu

Toon Blast je super oddechovka pro lidi, kteří mají rádi puzzle a kombinování možností. Hlavním úkolem ve hře je totiž nechat vybouchnout určitý počet kostek. Hráč toho docílí tak, že se dotkne kostek, které jsou barevně rozlišené. 

Princip hry je stále stejný. Jde o to, aby hráč nasbíral určité množství barevných kostek či jiných předmětů. Když se hráč dotkne dvou nebo více kostek vedle sebe, tak vybouchnou a hráči se připíše na konto odpovídající počet. Poté nastupují ve hře různé bonusy, které sbírání kostek usnadňují, jako např. raketa, bomba nebo disco koule. Tyto položky odstraní některé kostky, jejichž místo zaujmou kostky jiné. Hráč tak získá nové možnosti.

Postupem do vyšších levelů se ale objevují další, promyšlenější pomůcky. S postupujícími koly se ale také neustále zvyšuje úroveň složitosti a hráč musí taktizovat nad svými tahy, jelikož jich má omezený počet. Předměty, které mají vybouchnout přibývají a je stále těžší a těžší je všechny posbírat. Toon Blast je hra, která pobaví a zároveň donutí přemýšlet kohokoli napříč generacemi.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více