TikTok – krátká a zábavná videa z celého světa na jednom místě

TikTok – krátká a zábavná videa z celého světa na jednom místě

TikTok je obrovská platforma, která sdružuje tvůrce krátkých videí z celého světa. Pokud se chcete pobavit, ale nechcete sledovat desetiminutová videa, TikTok vás rozhodně zaujme. Videa jsou dlouhá maximálně 1 minutu, takže jste schopni vidět desítky tvůrců a videí během několika málo minut. 

Svůj obsah si najde každý, sledovat můžete komediální výstupy, sportovní perličky nebo nejrůznější zpěváky a tanečníky, obsahu je opravdu obrovské množství. Pokud se rozhodnete sami tvořit nějaká videa, rozhodně oceníte množství filtrů, efektů a zvuků, kterými můžete svou tvorbu obohatit a udělat ji zajímavější.

Aplikace disponuje obrovskou knihovnou hudby a hlášek, které můžete ve svých videích zdarma používat. Zároveň nabízí aplikace širokou paletu editačních prvků a úprav, které posunou vaši tvorbu o úroveň výš. Je jen na vás, jaký obsah se rozhodnete sledovat nebo tvořit. Pokud se vaše tvorba bude divákům líbit, rozhodně to poznáte díky vzrůstajícímu počtu srdíček u vašeho videa. Staňte se hvězdou aplikace TikTok.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více