The Elder Scrolls: Blades potěší všechny milovníky her se skvělou grafikou

The Elder Scrolls: Blades potěší všechny milovníky her se skvělou grafikou

Hra The Elder Scrolls: Blades se stala velkým oblíbencem díky skvělé grafice a propracovanosti. Hra byla původně navržená pro mobily a její ovládání je pro ně uzpůsobeno, ale rozsahem se blíží vcelku velké počítačové hře. Hráč se vžije do kůže bývalého člena bojové jednotky Blades. Po tom, co se ale vrátí domů, nalezne své město v troskách. Proto musí začít budovat nové město a umět se obránit. Na výběr je velké množství postav, ze kterých si hráč může zvolit tu svou.

Pohybovat se bude pomocí poklepání na místo, kam chce dojít a pohled se otáčí klasickým přejetím po obrazovce v různých směrech. S protivníky se bojuje dotykem a odtažením prstu od displeje. Při boji může hráč využít různých schopností či kouzel. Prostředí je rozmanité a nepřátelé mají pokaždé jiný vzhled.

V každé úrovni musí hráč sbírat nějaké předměty či objevovat tajemství. Hru si můžete stáhnout v App Store zdarma a neobsahuje žádné reklamy. Zato je v ní ale poměrně dost mikrotransakcí. Peníze vám pomohou například se zkrácením času při otevírání truhel s vybavením.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více