Spotify – hudba z celého světa na jednom místě kdekoliv a kdykoliv

Spotify – hudba z celého světa na jednom místě kdekoliv a kdykoliv

Veškerá světová hudba sjednocená na jednom místě. Už nemusíte stahovat hudbu přímo do svého zařízení. S aplikací Spotify stačí vyhledat oblíbenou kapelu a pustit si hudbu bez zdlouhavého stahování online a hlavně zdarma.

Kromě poslouchání hudby můžete v aplikaci tvořit vlastní hudební playlisty a sdílet je dál. Hudba ale není to jediné, co vám Spotify nabízí. Pokud často cestujete a chcete se dozvědět něco nového, určitě si oblíbíte také originální podcasty. Aplikace je kompatibilní s vašimi Apple Watch, takže už nemusíte vytahovat mobil pokaždé, když chcete přepnout na jiného umělce.

Aplikace vám umožňuje poslouchat veškerou hudbu zdarma, jediným mínusem jsou reklamy, které vás občas mohou rušit. Není ale nic jednoduššího než si zakoupit Spotify Premium, které vám zpřístupní veškerý obsah bez reklam. Navíc získáte možnost ukládat si oblíbená alba přímo do svého zařízení a poslouchat je i bez připojení k internetu. Spotify je skvělou volbou pro všechny milovníky hudby, kteří chtějí mít neustálý přístup k obrovské hudební knihovně, a to včetně nejnovějších hitů.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více