Sněz, co můžeš v zábavné oddechovce Donut Country

Sněz, co můžeš v zábavné oddechovce Donut Country

Logická hra Donut Country je založená tak trošku na vtipu. Na rozdíl od jiných her, kde je vaše postava hrdinou, co plní svůj úkol, v Donut Country hrajete za díru, která se snaží pojídat vše, co jí stojí v cestě.

Hrajete za díru!

Ano, čtete správně. Ve hře hrajete za díru, která se snaží pohltit celé Los Angeles a vy jí v tom budete muset pomoct. Čím více „potravy“ jí nabídnete, tím bude větší a bude toho moci sníst více. Potravou jí je téměř vše. Od kamenů přes hrnky, bazén a truhlu až po samotný dům. Občas ale není lehké se k potravě dostat, a proto budete stát před několika hádankami, které musíte vyřešit, aby mohla díra pokračovat v pojídání. Řešit budete například to, jak by mohla sníst balón, který levituje ve vzduchu a spoustu dalších úkolů šité na míru pro všechny kreativce. Hra má ale také svůj příběh! Nacházíte se totiž v prostředí, ve kterém před šesti dny vypukla dírokalypsa.

Do celého příběhu vás na začátku zasvětí dva mývalové, přičemž jedním z nich budete vy. Konkrétně tedy mýval BK, který pracuje pro velkou mývalí společnost, jež se zabývá tvořením děr, pomocí kterých krade dobrým lidem odpadky. Hra dokáže pobavit a doslova vcucnout do děje.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více