Snapchat – zapomeňte na slova, komunikujte pomocí obrazu

Snapchat – zapomeňte na slova, komunikujte pomocí obrazu

Pokud hledáte zajímavou sociální síť, rozhodně byste měli vyzkoušet aplikaci Snapchat. Aplikace slouží k rychlému sdílení vašich fotek s rozsáhlou komunitou uživatelů napříč celým světem. Snapchat má přístup k fotoaparátu vašeho telefonu, takže vám neunikne žádný důležitý moment. 

Aplikace obsahuje spoustu efektů, kterými můžete vaši fotku vylepšit. Kromě emotikonů a zajímavých efektů a animací můžete vaši fotku doplnit také o krátký textový status. Fotky lze vylepšit také zajímavými filtry a 3D efekty. Díky rychlosti této sociální sítě můžete sdílet všechny důležité okamžiky vašeho života s celým světem rychle a jednoduše.

Snapchat

Sledujte vaše oblíbené tvůrce, celebrity nebo kamarády a nenechte si ujít žádné novinky z jejich životů. Oblíbené fotografie si můžete ukládat nebo z nich vytvářet zajímavé příběhy, které lze sdílet s dalšími uživateli. Díky interaktivní mapě můžete sdílet svou polohu s přáteli a jednoduše se s nimi setkat. Snapchat vás propojí s celým světem. Navíc nezmeškáte žádné novinky od vašich přátel, celebrit nebo důležitých informačních kanálů.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více