Sledujte nejnovější filmy a seriály na svém telefonu s aplikací Netflix

Sledujte nejnovější filmy a seriály na svém telefonu s aplikací Netflix

Díky aplikaci Netflix můžete sledovat stovky hodin filmů a seriálů přímo ve vašem mobilním zařízení. Kromě celosvětově úspěšných projektů můžete sledovat také tvorbu z originální produkce společnosti Netflix.

Za malý měsíční poplatek získáte neomezený přístup k veškerému obsahu filmů a seriálů z celého světa. Filmy můžete filtrovat podle žánru, roku vydání nebo oblíbenosti mezi dalšími uživateli. Zároveň máte jistotu, že všechny projekty z produkce Netflixu uvidíte hned po jejich uveřejnění. Sledujte televizní obsah jednoduše a bez otravných reklam.

Netflix iOS aplikace

Aplikace se postupně učí rozpoznávat, jaký typ tvorby máte nejraději. Proto je vám schopna nabízet obsah, který se vám pravděpodobně bude líbit. Veškerý obsah se postupně objevuje i ve většině podporovaných jazyků. Čeština mezi ně patři, takže i nejnovější tvorbu můžete sledovat s českými titulky. Pokud nějaký obsah rozkoukáte, ale musíte sledování přerušit, nemusíte se bát, že budete muset složitě hledat bod, ve kterém jste přestali, aplikace vám ho uloží a připraví k pozdějšímu sledování. Sledujte nejlepší seriálovou a filmovou tvorbu s aplikací Netflix.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více