Signal – multifunkční komunikační nástroj pro každého

Signal – multifunkční komunikační nástroj pro každého

Pokud hledáte bezpečný a spolehlivý komunikační nástroj, aplikace Signal je přesně pro vás. Aplikace využívá spolehlivý bezpečnostní protokol, díky kterému máte jistotu, že vaše komunikace zůstane soukromá za jakýchkoliv okolností. Pokud nechcete, aby bylo možné komunikaci zpětně přečíst, rozhodně oceníte funkci postupného mazání odeslaných a přijatých zpráv.

Všechny zprávy jsou spolehlivě a rychle odesílány, máte tak jistotu, že vaše zprávy odejdou i v případě, že máte slabý signál. Aplikace je navržena tak, aby spolehlivě fungovala téměř kdekoliv na světě. Jednotlivým kontaktům můžete přiradit různé zvuky upozornění, takže jednoduše poznáte, kdo vám píše bez toho, aniž byste museli vytahovat mobil z kapsy.

Signal

Samozřejmě nechybí možnost odesílání fotek a videí. Potěší také jednoduchý editor fotek, díky kterému můžete fotky před odesláním snadno a rychle upravit.

V případě, že vám slova nestačí, můžete využít možnosti videohovoru nebo hlasové zprávy. Snadno tak zůstane v kontaktu s lidmi, kteří žijí tisíce kilometrů daleko. Komunikujte spolehlivě s aplikací Signal.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více