Sdílejte a editujte dokumenty společně s vašimi kolegy v aplikaci Google Docs

Sdílejte a editujte dokumenty společně s vašimi kolegy v aplikaci Google Docs

Díky aplikaci Google Docs můžete ve vašem týmu pracovat na společných projektech jednoduše a organizovaně. Jakákoliv změna, kterou na dokumentu provedete, se ukládá do paměti aplikace, takže není problém se v případě potřeby vrátit i ke starším verzím vašich projektů.

Kromě online verze lze aplikaci využívat také v offline režimu, díky kterému můžete pracovat i v případě, že jste zrovna bez internetového připojení. Aplikace umožňuje vyhledávat ve vašich dokumentech na Google Drive i bez toho, abyste opustili okno s právě upravovaným dokumentem.

Google Drive

Aplikace je kompatibilní s většinou běžně používaných formátů, takže není problém otevřít dokumenty typu Microsoft Word apod. Aplikace je zároveň nezávislá na verzi, kterou používají vaši spolupracovníci, takže můžete upravovat společné dokumenty bez obtíží a zbytečných komplikací. Aplikace je jednoduše propojitelná s dalšími aplikacemi od Google, není tak problém přenášet projekty do Gmailu, psát poznámky do Kalendáře apod. Google Docs vám zjednoduší práci v kolektivu.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více