S aplikací Viber můžete neomezeně psát a volat ať už jste kdekoliv

S aplikací Viber můžete neomezeně psát a volat ať už jste kdekoliv

Viber je bezplatná aplikace, která vám umožňuje psát a volat pomocí mobilních dat, nemusíte tak utrácet za klasické volání nebo SMS zprávy. Díky Viberu můžete komunikovat neomezeně. Vše je zdarma, ať už zprávy, volání, posílání fotek, souborů nebo hovory do zahraničí.

Pokud si rádi píšete, určitě oceníte možnost doplnit vaše texty o fotografie, emotikony nebo GIFy. Bez problému můžete odeslat také velké množství dokumentů, ať už jde o textové nebo jiné soubory. Využít můžete také skupinového chatu, kde můžete komunikovat ve větším počtu lidí. Funkci ocení hlavně pracovní kolektivy a rodiny. Viber umožňuje také uskutečnit hovor s lidmi, kteří aplikaci nevyužívají a nemají připojení k internetu. V takovém případě oceníte velice nízké ceny za volání.

Aplikace si zakládá na bezpečnosti a ochraně dat. Díky šifrování zůstane vaše konverzace pouze mezi vámi a osobou nebo osobami, se kterými zrovna komunikujete. Pokud chcete komunikaci ještě více zabezpečit, můžete využít sebedestrukční chat, který po přečtení sdělení zprávu smaže. Udržujte kontakt se svými blízkými díky aplikaci Viber.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více