S aplikací Shazam poznáte jakoukoliv skladbu během několika sekund

S aplikací Shazam poznáte jakoukoliv skladbu během několika sekund

Aplikace Shazam vám pomůže rozpoznat téměř jakoukoliv skladbu, kterou slyšíte v okolí. Stačí zapnout aplikaci a nechat ji několik sekund poslouchat. Pokud Shazam skladbu zná, sdělí vám jméno skladby, tvůrce a alba. Díky aplikaci už se s přáteli nemusíte dohadovat, kdo kterou skladbu zpívá, Shazam rozhodne za vás.

Pokud necháte aplikaci rozpoznat nějakou skladbu, můžete si ji ihned uložit do svého seznamu. Máte tak jistotu, že jméno skladby nezapomenete. Kromě toho vám aplikace nabídne další písně od tvůrců, které jste díky aplikaci identifikovali. 

Shazam

Nechybí ani ukázky nejnovějších hitů a skladeb, které nejčastěji rozpoznávají další uživatelé aplikace. Oblíbené skladby můžete rovnou přidat do vaší Apple Music nebo Spotify knihovny. Pokud aplikaci spárujete s vaším Facebookem uvidíte oblíbené skladby vašich přátel a nechybí ani možnost sdílení vašich nejnovějších objevů. Díky aplikaci Shazam už nemusíte hledat písně podle útržků textů, které si zapamatujete. Shazam udělá všechnu práci za vás, rychle a spolehlivě.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více