Runtastic – zlepšujte se a posouvejte své běžecké hranice

Runtastic – zlepšujte se a posouvejte své běžecké hranice

Aplikace Runtastic při běhu mapuje vaši polohu a poskytuje vám díky tomu cenné informace o vašem výkonu. Díky aplikaci tak máte přehled o vaší rychlosti, spálených kaloriích, časové náročnosti apod. Získáte tak ucelený přehled o tom, jak byl váš tréning efektivní.

V případě, že s běháním začínáte, rozhodně oceníte hlasového trenéra, který vám bude pomáhat a poskytovat rady ohledně vašeho tréningu. Po ukončení běhu můžete jednoduše sdílet své výsledky s přáteli a rozsáhlou komunitou běžců. Díky výsledkům máte přehled o vývoji své formy.

Runtastic iPhone iOS Apple

Pokud potřebujete splnit nějaký cíl, např. uběhnout maraton nebo zaběhnout 10 kilometrů pod určitou časovou hranici, aplikace vám poradí, jak na to a zároveň bude mapovat vaši snahu a celou vaši cestu za splněním cíle. Kromě toho může aplikace měřit kolik kilometrů jste celkově uběhli, kolik času jste strávili běháním nebo kdy je potřeba vyměnit vaše běžecké boty. Aplikace vám zkrátka poskytne kompletní analytiku vašeho běžeckého snažení. Vydejte se za vaším běžeckým snem s aplikací Runtastic.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více