Rise up – Dotáhněte to co nejvýše. Až do oblak!

Rise up – Dotáhněte to co nejvýše. Až do oblak!

Hra Rise up je velice snadná na pochopení. O to těžší je ale zvládat jednotlivá kola a dostat se co nejvýš. A to doslova. Hráč totiž ovládá balonek, proti kterému padají různé předměty a ohrožují jej. Úkolem je dostat všechny předměty pryč z jeho okolí, aby neprasknul.

Ovládání je jednoduché. Stačí mít prst položený na obrazovce a určovat směr ochranné koule doprava, doleva, nahoru či dolů tak, aby se žádný z padajících předmětů nedotkl balonku. Je zde totiž nastražených mnoho překážek, které je těžké překonat! Pokud hráč balonek neochrání a dotkne se jej některý z předmětů, balonek praskne a hráč musí začít znovu. Pokud se vám zdá bílý balonek všední, můžete si zvolit jiný po tom, co získáte určitý počet bodů či splníte jiný úkol. Na výběr jsou různé barvy i motivy. Změnit si můžete i ochranný štít na jinou barvu či tvary. 

Hra je skvělá jak pro děti, tak pro dospělé. Nejsou zde totiž žádné položky, které by si hráč musel kupovat. Malou nevýhodou jsou ale reklamy, které se spouští po prohraných kolech. Pro nepřerušovaný zážitek si můžete zaplatit za aplikaci, kde žádné reklamy nenajdete.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více