Procestujte svět a objevujte nová místa s aplikací Airbnb

Procestujte svět a objevujte nová místa s aplikací Airbnb

Cestujete a hledáte zajímavé bydlení mimo hotel? Právě pro vás je aplikace Airbnb. Ta vám nabídne stovky nabídek ubytování u uživatelů, kteří používají aplikaci a nabízí své bydlení ke krátkodobému pronájmu. Na své si přijde opravdu každý a v porovnání s běžnými hotely často výrazně ušetříte.

Jednotlivé nabídky ubytování můžete filtrovat podle ceny, vzdálenosti od centra nebo uživatelských recenzí. Vybírání ubytování nikdy nebylo zábavnější. V případě, že si najdete ubytování, které vám vyhovuje, není problém si ho přes aplikaci rovnou zarezervovat.
Díky aplikaci můžete poznat své hostitele ještě před tím, než se s nimi reálně setkáte. Můžete si tak jednoduše domluvit místo setkání a další informace, které jsou pro pobyt v hostitelově domě nezbytné. Airbnb vám nabízí obrovské možnosti v rámci hledání ideálního bydlení pro spokojenou dovolenou

Airbnb

Každý si přijde na své. Ať už hledáte byt v centru nebo dům pro celou rodinu Airbnb vám pomůže najít to správné místo. Spolehlivá aplikace nejen pro rezervaci ideálního bydlení, ale také jednoduchou a rychlou komunikaci s hostitelem.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více