Poslouchejte hudbu zdarma s aplikací SoundCloud

Poslouchejte hudbu zdarma s aplikací SoundCloud

Hledáte aplikaci, která vám zpřístupní obrovské množství hudby pro poslech online? Právě pro vás tu je aplikace SoundCloud. Knihovna aplikace se neustále rozšiřuje, takže můžete poslouchat i ty nejnovější hudební hity. Vybere si naprosto každý, od milovníka jazzu, klasické hudby až po posluchače hip hopu a rapu. 

Aplikace vám v základní verzi zpřístupní více než 120 milionů skladeb zdarma. Podle toho, co se vám líbí a jaký druh hudby nejčastěji posloucháte vám pak aplikace doporučí podobné skladby a tvůrce. Můžete tak objevovat stále nové umělce a rozšiřovat si hudební obzory. SoundCloud vám umožní vytvořit si individuální playlisty, což jistě oceníte při organizacích oslav, svateb apod. 

Pokud se vám aplikace zalíbí, můžete si zakoupit měsíční členství, které vám umožní stahovat si oblíbenou hudbu do vaší offline knihovny. Díky této funkci váš poslech nebude závislí na mobilních datech a hudbu si budete moci užívat kdykoliv a kdekoliv. Otevřete si brány ke stovkám milionů skladeb s aplikací SoundCloud.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více