Pište rychleji a ušetřete čas díky aplikaci SwiftKey

Pište rychleji a ušetřete čas díky aplikaci SwiftKey

SwiftKey vám pomůže zrychlit psaní na vašem mobilním telefonu. Aplikace si dokáže zapamatovat fráze a slova, která nejčastěji používáte. Při psaní vám tak nejfrekventovanější výrazy napoví a ušetří vás zdlouhavého manuálního psaní. Funkci oceníte hlavně v situacích, kdy nemáte dost času na vyťukávání jednotlivých písmen na vaší dotykové klávesnici.

Aplikace se postupně učí a ukládá si fráze, slova a zkratky, které nejčastěji používáte. Dokonce vám nabídne i vaše nejoblíbenější emotikony. Vám pak stačí pouze klepnout na napovídaný výraz a je to. Žádné zbytečné psaní toho, co jste již stokrát napsali.

SwiftKey

Komunikaci můžete oživit také množstvím GIFů a samolepek z archivu aplikace. Jestliže často využíváte více jazyků, rozhodně oceníte souběžnou podporu dvou jazyků. Jednoduše tak můžete přecházet mezi dvěma jazykovými archivy. Aplikace podporuje diakritiku a tvary slov více než 150 jazyků, takže si rozhodně vyberete. Kromě toho můžete využít také funkci hlasového psaní. Pište rychle a efektivně s aplikací SwiftKey.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více