PID Lítačka – váš dopravní průvodce Prahou a okolím

PID Lítačka – váš dopravní průvodce Prahou a okolím

Díky aplikaci už nebude hledání vhodného spojení žádný problém. Na základě vaší polohy vám aplikace doporučí nejlepší možné dopravní spojení do místa, kam se potřebujete dostat a zároveň vám nabídne také druh jízdenky, který je ideální pro délku vaší cesty. 

Aplikace vyhodnocuje aktuální data o dopravních komplikacích, výlukách a dalších nečekaných situacích. Vždy vám tak nabídne to nejvhodnější a nejrychlejší spojení. Další obrovskou výhodou je možnost zakoupení jízdenek přímo v aplikaci. Nemusíte se tak strachovat, že lístek při přestupu nestihnete koupit, nebo že u sebe nemáte hotovost. Všechny jízdenky lze pohodlně zakoupit pomocí vaší platební karty.

Pokud se v určité lokalitě nevyznáte a nemůžete najít potřebnou zastávku, není problém zapnout navigaci, která vás zavede přímo na místo určení. Aplikace reaguje také na zpoždění, takže pokud váš spoj zrovna mešká, budete o tom s předstihem vědět a můžete tomu přizpůsobit svůj program. Aplikace vám značně usnadní cestování veřejnou dopravou v Praze a okolí.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více