Napříč stoletími se strategickou hrou Forge of Empires

Napříč stoletími se strategickou hrou Forge of Empires

Postavte si své město a obraňujte jej v průběhu věků. Budujte, zkoumejte a plánujte v mobilní verzi Forge of Empires: Build a City

Hra je skvělá pro všechny, kdo mají rádi strategie, vytrvalost a zkoumání nových věcí. Začíná se v době kamenné a vaším úkolem bude vést malý kmen, který budete neustále zvětšovat. Budete také prozkoumávat nové technologie a dobývat další území. Ze své malé vesničky postupem času vybudujete obrovskou metropoli. Projdete dobou bronzovou, železnou, poté přes několik fází středověku k době koloniální, době průmyslové a tak dále až do současnosti. Při každém postupu do nového věku se změní vzhled vaší radnice a odemknou se nové budovy, které můžete získat za diamanty.

Vybudujte prosperující metropoli

Cílem hry je vybudovat prosperující metropoli, ale také ji ochránit. Při hraní proto přemýšlejte, do čeho budete investovat a mějte kontrolu nad vašimi příjmy a výdaji. Budování města je zábava, ale můžete jít ještě dál a rozšiřovat své impérium do dalších provincií, což vám přinese řadu výhod. Můžete také obchodovat se svými sousedy a získávat potřebné suroviny nebo napadnout jejich armádu či vyzvat souseda k boji. 

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více