Mario Kart Tour – jedna z nejstahovanějších her na světě

Mario Kart Tour – jedna z nejstahovanějších her na světě

Závodní hra Mario Kart Tour vyšla teprve nedávno, ale i tak už si stihla získat řadu příznivců. Své hráče zavedla hra na tratě do New Yorku či Tokia. Tentokrát je přichystaná Paříž, kde nebude chybět Eiffelova věž, Vítězný oblouk a další dominanty francouzské metropole. Vývojáři také přichází s možností multiplayeru.

Ovládání si žádá grif, který si osvojíte po několika kolech. Hraje se na výšku a ke všem úkonům vám bude stačit jediný prst. Zatáčení do stran je intuitivní; přikloníte prst na tu či onu stranu. Sklouznutím dolů či nahoru ovládáte předmět, kterým chcete zkomplikovat hru soupeři a poskočit můžete dotykem vozítka. Bojovat budete o poháry, které získáte po třech tratích s tím, že čtvrtá disciplína obsahuje výzvu, kterou musíte splnit. Vybojovat můžete šestnáct pohárů na různých tratích.

Pokud si ale zaplatíte měsíční předplatné, Gold Pass, který vyjde na 139 korun, můžete soutěžit o dvacet pohárů a při výhrách dostanete bonusové předměty, měnu či odznaky ke jménu. Předplatné si můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více