Kreativita v plném proudu s aplikací Design Home

Kreativita v plném proudu s aplikací Design Home

Pohrajte si s designem v appce Design Home, kde si můžete vytvořit návrh domu vašich snů. Čeká vás nejen 3D grafika, ale i obsáhlá sbírka nábytku, doplňků a dekorací

Stačí si stáhnout aplikaci a můžete začít vyplňovat prostory nábytkem. Všechny možnosti vidíte v třídimenzionálních rozměrech v obsáhlém katalogu nábytku, který je moderní a elegantní. Nejedná se o žádné staré kousky. Právě naopak jsou zde vystaveny produkty prestižních jmen, které jsou reálně na trhu. Jedná se o kousky značek Noir, Loloi nebo Serena & Lily.

Pokud se vám některý produkt zalíbí, můžete si ho také koupit a vybavit s ním vaši reálnou domácnost. Tato služba je skvělá, ale také právě kvůli ní není hra vhodná pro děti. Jejich rodiče by nejspíš neměli velkou radost z nového nábytku.

Pokud vám dojdou nápady, můžete se podívat k jiným. Dostanete se totiž do komunity kreativních lidí jako jste vy sami. Jejich návrhy interiérů můžete hodnotit a zároveň se inspirovat. Taktéž hodnocení vašich návrhů leží v rukou dalších hráčů návrhářů. Hra je klidná, zábavná a může být i užitečná, pokud své návrhy použijete v praxi při plánování reálného prostoru. Ke správnému fungování je zapotřebí připojení k internetu.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více